Statistiky

Statistiky

Statistiky a reporty

Podrobné statistiky návštěvnosti, zdrojů příchodů, klíčových slov a prodejnosti. S možností propojení s Google Analytics.

Cena modulu:

zdarma

Popis:

Pomocí modulu Statistiky můžete váš e-shop propojit s daty z Google Analytics a přímo v administraci pak zobrazovat statistiky návštěvnosti, zdrojů příchodů, klíčových slov a mnoho dalších informací. V přehledných grafech pak vidíte informace o vašich objednávkách, návštěvnících nebo nejprodávanějších produktech.

V části Reporty si pak můžete necha zobrazit informace o prodejnosti vašich produktů podle různých kriterií jako například podle značek, podle prodejních kanálů nebo podle zákazníků. Nechybí reporty o zákaznících vašeho e-shopu, kolik jich je opakujících se či kolik nakoupilo jen jednou, a další užitečná data. Můžete si také nechat zobrazi, které dopravy a platby se u vás na e-shopu jak používají a podle toho vyhodnoti jejich nabídku. Všechny tyto reporty si můžete jednoduše vyexportovat do CSV souboru pro zpracování v externích aplikacích. Snadno tak data přenesete například do Excelu pro další zpracování.

Náhledy aplikace:

Založte si vlastní e-shop

Plně funkční e-shop nezávazně na 30 dní.