Notifikuj.cz

Notifikuj.cz

Marketing

Pochlubte se, jak je u vás na e-shopu rušno! Zobrazte návštěvníkům notifikace o nově přijatých objednávkách, které právě odbavujete a pobídněte tak nerozhodné k akci. Motivujte k nákupu právě u vás a právě teď.

Cena modulu:

zdarma

Popis:

Notifikuj.cz je aplikace se kterou dáte návštěvníkům webu jednoduchý a jasný důkaz, že se u vás stále a s oblibou nakupuje. Díky notifikacím o právě dokončené objednávce, počtu návštěvníků e-shopu nebo o pozitivní recenzi a hodnocení z Heuréky či Zboží.cz získává návštěvník informace, které se nemůže běžně dozvědět. Tyto zprávy se zobrazují ve zvoleném intervalu a provází návštěvníky během výběru zboží a pomáhají jim s rozhodnutím, zda mají nakoupit právě u vás. S Notifikuj můžete získat až o 18 % více objednávek při zachování stejného množství návštěvníků. Zákazník na vašem e-shopu tak bude mít dojem, že se stále něco děje, což vede ke zvýšení důvěryhodnosti vašeho e-shopu.

Pro instalaci Notifikuj.cz ve vašem e-shopu stačí zadat Pixel ID v Nastavení / Notifikuj ve vaší administraci. Pixel ID najdete v administraci Notifikuj.cz. V levém menu vyberte možnost Instalace Pixelu a ze scriptu Pixelu vykopírujte jeho ID.

Náhledy aplikace:

Založte si vlastní e-shop

Plně funkční e-shop nezávazně na 30 dní.