Nejprodávanější

Nejprodávanější

Marketing

S tímto modulem můžete nerozhodným nakupujícím zobrazit, co se v konkrétní kategorii nejvíc prodává. Žebříček prodejnosti si můžete poskládat podle svých preferencí a můžete tak upozornit zákazníky na to, na co zrovna potřebujete. Ať už je to novinka nebo třeba něco, čeho máte zrovna plný sklad.

Cena modulu:

zdarma

Popis:

Díky tomuto doplňku budou v kategorii ještě před výpisem produktů vidět ty produkty, které jsou nejprodávanější. Zákazník se tak může inspirovat, co koupit. Můžete zde vytvářet řebříčky oblíbenosti, ve kterých můžete ovlivňovat jejich složení a pořadí jednotlivých položek.

Pořadí nejprodávanějších produktů v kategorii vidíte ve své administraci v sekci MarketingNejprodávanější. Zde si vytvoříte jednotlivé řebříčky, které přiřadíte k jednotlivým kategoriím. Při vytváření řebříčku se vám zobrazuje reálně nejprodávanější produkty ve vybrané kategorii.

Pro zobrazení nejprodávanějších produktů v e-shopu je potřeba přidat novou sekci do výpisu kategorie. To provedete v NastaveníKategorie, zde kliknete na tlačítko Přidat sekci a vyberete Výpis nejprodávanějších. Ten následně posunete na požadovanou pozici, tj. nad sekci Výpis produktů z kategorie.

Náhledy aplikace:

Založte si vlastní e-shop

Plně funkční e-shop nezávazně na 30 dní.