iDoklad

iDoklad

ERP & CRM

iDoklad je nejrozšířenější fakturační systém pro živnostníky a malé firmy. Umožňuje zdarma vystavovat faktury či pokladní doklady a tvořit ceníky. Jedná se o službu postavenou na cloudovém řešení, takže není nutná instalace softwaru na lokální počítač a je přístupná odkudkoliv na světě s možností připojení k internetu.

Cena modulu:

zdarma

Popis:

S rozšířením můžete automaticky vytvářet faktury nebo zálohové faktury k vašim objednávkám. U automatického vytváření si pouze zvolíte stav objednávky při kterém se má faktura v iDokladu automaticky vytvořit. Poté stačí aby se tento stav u objednávky automaticky nastavil například při zaplacení na platební bráně a faktura se automaticky vytvoří. Můžete si také vybrat pro které typy plateb se ma automatické vytváření faktur používat a vyřadit tak některé způsoby úhrady.

Kromě automatického vytváření můžete fakturu také vytvořit ručně pomocí tlačítka v detailu objednávky v administraci Rocketoo.

Rozšíření umožňuje také přenášet informaci o zaplacení faktury z iDokladu zpět do Rocketoo. Pokud máte tedy iDoklad napojený na zpracování plateb, tak se informace o zaplacení faktury přenese zpět do e-shopu a objednávka se automaticky označí jako zaplacená.

V nastavení si také můžete zvolit přednastavená číselné řady z iDokladu a napárovat je na měny nastavené ve vašem e-shopu. Objednávky např. v eurech tak můžete vytvářet v jiné číselné řadě něž ty v korunách.

Náhledy aplikace:

Založte si vlastní e-shop

Plně funkční e-shop nezávazně na 30 dní.