Foxentry

Foxentry

Služby zákazníkům

Zpříjemněte návštěvníkům na webu zadání jejich údajů a celý proces urychlete pomoci inteligentního našeptávání adres, opravou překlepů a reálnou validací všech kontaktních údajů.

Cena modulu:

zdarma

Popis:

Našeptávač a validátor adres

Po zadání pár písmen do adresy se návštěvníkovi našeptají relevantní adresy, které jsou seřazeny podle jeho geolokace či historie používání.
Foxentry dokáže automaticky adresu opravit či doplnit její zbytek. Celý proces zadávání adresy je tedy pro zákazníka rychlejší a jednodušší, navíc díky našeptávači minimalizujete překlepy.

Reálná validace e-mailů

Foxentry během sekundy dokáže ověřit, jestli zadaný e-mail existuje a dá se na něj poslat zpráva. Nástroj zná také nejčastější překlepy, takže když někdo zadá Gamil.com nebo Seynam.cz, nabídne mu správnou variantu. Dokáže také poznat, zda se jedná o jednorázový e-mail a uživatel přišel na web spíš škodit.

Validace telefonů

Doplněk dokáže zjistit, zda se na číslo dá reálně dovolat či poslat SMS. Správně zadané číslo je první cesta ke správnému doručení balíku. Mějte jistotu, že dopravci předáváte opravdu validní číslo, na kterém zákazníka zastihne.

Našeptávač a validátor firem

Po zadání pár písmenek Foxentry navrhne návštěvníkovi relevantní firmy a živnostníky z Česka nebo Slovenska. Vaši zákazníci si už nebudou muset pamatovat IČ, DIČ a podobné formality a jednoduše si svou firmu vyberou z nabídky.

Oprava překlepů ve jménech

Pokud uživatel zadá své jméno s překlepem či chybou, Foxentry mu automaticky nabídne správnou variantu.

Detailní statistiky a A/B testování

Ve Foxentry administraci budete mít detailní pohled na chování zákazníků ve vašem formuláři a vše si také můžete jednoduše změřit. Přímo v základu nabízí možnost spouštění A/B testů, kde si můžete porovnat variantu webu s Foxentry a bez.

Náhledy aplikace:

Založte si vlastní e-shop

Plně funkční e-shop nezávazně na 30 dní.