ABRA Flexi

ABRA Flexi

ERP & CRM

FlexiBee je software, který je především určen pro živnostníky a menší firmy. Software není příliš složitý a není překombinovaný, což zjednodušuje jeho použití.

Cena modulu:

zdarma

Popis:

ABRA Flexi je účetní software navržený pro živnostníky a menší firmy. Je možné přistupovat k němu z jakéhokoli místa, ať už pomocí operačních systémů Windows, Mac nebo Linux. Klienti si mohou z nabídky Basic, Business a Premium vybrat variantu nejvhodnější pro potřeby své firmy. Systém Flexi poskytuje klientům řadu funkcí, včetně správy faktur, majetku, personalistiky, výpočtu mezd, skladového hospodářství, ceníků, evidenci obchodních partnerů a mnoho dalšího.

S rozšířením můžete snadno vytvářet faktury nebo zálohové faktury automaticky k vašim objednávkám. Stačí si vybrat stav objednávky, při kterém se má faktura vytvořit. Například při zaplacení na platební bráně, když se u objednávky automaticky nastaví tento stav, tak se faktura vytvoří bez vašeho zásahu. Můžete také určit, pro které typy plateb se má automatické vytváření faktur používat, a tím vyloučit některé způsoby úhrady. 

Kromě automatického vytváření můžete fakturu také vytvořit ručně pomocí tlačítka v detailu objednávky v administraci Rocketoo.

Místo faktur si můžete v ABRA Flexi nechat vytvářet objednávky, ty se však vytváří bez návaznosti na sklad.

Díky tomuto rozšíření můžete nyní snadno a rychle exportovat faktury vytvořené v Rocketoo do systému Flexi. Export faktur snižuje možnost chyb při manuálním zadávání dat. Tímto způsobem můžete snadno a rychle přenést veškeré informace o fakturách do systému Flexi. Flexi je kvalitní a spolehlivý systém, který je oblíbený mezi živnostníky a menšími firmami, a díky tomuto rozšíření můžete využít jeho výhod i s vašimi fakturami z Rocketoo.

Založte si vlastní e-shop

Plně funkční e-shop nezávazně na 30 dní.